GOA Yaz Okulu


GRİ Oyunculuk Akademisi Yaz Okulu 13 Temmuz'da başlıyor! 
Oyun oynamayı seven, kendini sahnede denemek isteyen, yetenekli olduğuna inanan, çocukluk hayali oyunculuk olan, hobi olarak yapmak isteyen ya da oyunculukta profesyonel hedefleri olup kendini geliştirmek isteyenler... GRİ Oyunculuk Akademisi Yaz Okulu sizin için başlıyor. Benden oyuncu olur mu diye soruyorsan denemeye değmez mi? Acaba yetenekli miyim diye düşünüp duruyorsan sadece bir adım atman yeterli. Kendini keşfetmek ve geliştirmek için doğru yerdesin.
Atölye İçeriği 
GOA Yaz Okulu oyunculuk alanında kendini denemek ve bu alanda kendini geliştirmek isteyenler için tasarlanan bir eğitim programı. Atölye, her birinde oyunculuğun farklı alanlarına ve farklı oyunculuk becerilerine odaklanan sekiz ayrı mini atölyeden oluşuyor.
Oynayan insan ve oynama hazzı, nefes ve doğal sesin keşfi, sahnede varoluş ve iletişim, doğaçlama, rol ve karakter yaratmak, kamera önü oyunculuğu, metin ile başa çıkma  şeklinde devam eden atölye, katılımcıların tek kişilik performanslarını sahnede ve kamera önünde sergilemesi ile sonlanıyor.

Eğitmen Hakkında
Ümit Doğan
Ümit Doğan
Tiyatro ve sinema yazarı, yönetmeni ve oyuncusu. GRİ Sahne kurucusu ve genel sanat yönetmenidir. Yirmiden fazla tiyatro oyununda oynamış on iki tiyatro oyunu yönetmiştir. Yurtiçi ve dışında tiyatro oyunlarında, atölyelerde ve kurumsal eğitim çalışmalarında bir çok profesyonel ve amatör oyuncu ile çalışmıştır. 
Gaga Film adındaki bağımsız film yapım şirketi kurucusu, film senaristi ve yönetmeni.
GRİ Oyunculuk Akademisi’nde genel koordinatör ve oyunculuk eğitmenidir.

Atölye Takvimi
Hafta sonu sınıfı başlangıç tarihi; 13 Temmuz 2019 Cumartesi. İki ay boyunca her Cumartesi Saat 10:00 ile 15:00 arası.
Hafta içi sınıfı başlangıç tarihi; 11 Temmuz 2019 Perşembe. İki ay boyunca her Perşembe Saat 18:30 ile 23:30 arası.


Başvuru
Son başvuru tarihi 
11 Temmuz 2019

 

Kumbaracı Ykş. 7A Beyoğlu İstanbul

info@griakademi.com

(212) 232 34 12

(507) 845 15 74

© GRİ Akademi 2018

Arama