GOA Temel Oyunculuk Atölyesi

GRİ Temel Oyunculuk Atölyesi 26 Ekim’de başlıyor!

Oyun oynamayı seven, kendini sahnede denemek isteyen, yetenekli olduğuna inanan, çocukluk hayali oyunculuk olan, hobi olarak yapmak isteyen ya da oyunculukta profesyonel hedefleri olup kendini geliştirmek isteyenler... GRİ Oyunculuk Akademisi Temel Oyunculuk Atölyesi sizin için başlıyor. Benden oyuncu olur mu diye soruyorsan denemeye değmez mi? Acaba yetenekli miyim diye düşünüp duruyorsan sadece bir adım atman yeterli. Kendini keşfetmek ve geliştirmek için doğru yerdesin.Atölye İçeriği 

GOA Temel Oyunculuk Atölyesi oyunculuk alanında kendini denemek ve bu alanda kendini geliştirmek isteyenler için tasarlanan bir eğitim programı. Atölye, her birinde oyunculuğun farklı alanlarına ve farklı oyunculuk becerilerine odaklanan derslerden oluşuyor. Oynayan insan ve oynama hazzı, nefes ve doğal sesin keşfi, sahnede varoluş ve iletişim, doğaçlama, rol ve karakter yaratmak, kamera önü oyunculuğu, metin ile başa çıkma şeklinde devam eden atölye katılımcıların GRİ Sahne’de sahneleyecekleri bir oyunla son buluyor.

 

Atölye Takvimi

Dört ay sürececek atölyenin başlangıç tarihi; 26 Ekim 2019 Cumartesi. Dersler Cumartesi Saat 10:00 ile 15:00 arası GRİ Sahne’de yapılıyor.

  

Atölye Ücreti ve Kayıt Bilgileri
Atölye ücretlendirmesi aşağıdaki gibidir:


- Taksit seçeneği: 1050 TL kayıt sırasında, geri kalan kısım aylık 450 TL olarak. (Toplam 2400 TL.)
- Peşin ödeme indirimi tek seferde 2000 TL.
Ödemeler EFT veya Havale yolu ile yapılmaktadır.
İŞ BANKASI DOĞAN PAZARLAMA DAĞITIM - ÜMİT DOĞAN
IBAN: TR58 0006 4000 0011 2400 0942 15
Ödemenizi yaptıktan sonra kaydınız kesinleşecek ve tarafınıza bilgilendirme e-postası gönderilecektir.
Kontenjan on beş kişi ile sınırlıdır.

Eğitmen Hakkında

Ümit Doğan

Ümit Doğan
Tiyatro ve sinema yazarı, yönetmeni ve oyuncusu. GRİ Sahne kurucusu ve genel sanat yönetmenidir. Yirmiden fazla tiyatro oyununda oynamış on iki tiyatro oyunu yönetmiştir. Yurtiçi ve dışında tiyatro oyunlarında, atölyelerde ve kurumsal eğitim çalışmalarında bir çok profesyonel ve amatör oyuncu ile çalışmıştır. Gaga Film adındaki bağımsız film yapım şirketi kurucusu, film senaristi ve yönetmenidir. GRİ Oyunculuk Akademisi’nde genel koordinatör ve oyunculuk eğitmenidir.

 

Kumbaracı Ykş. 7A Beyoğlu İstanbul

info@griakademi.com

(212) 232 34 12

(507) 845 15 74

© GRİ Akademi 2018

Arama